Avalon marketing - logo
Nezávazná poptávka

Poznejte naše služby

V našem portfoliu naleznete veškeré služby marketingového mixu, ve kterém se zaměřujeme především na PR, obsahový marketing, e-mailing, placenou propagaci, copywriting a mnoho dalšího. Kromě toho vám pomůžeme také s projektovými dokumentacemi, tvorbou webu či dotačním a právním poradenstvím.

Více zákazníků

Dříve, než dostanete příležitost ukázat zákazníkům kvalitu vámi poskytovaných služeb, je důležité zaujmout je atraktivním obsahem. Právě ten je může přimět k nákupu, který stojí na počátku budování vzájemného vztahu.

Efektivnější marketing

Kvalitní obsah na sociálních sítích zajistí větší počet interakcí s potenciálními klienty. Přehledné webové stránky zase zvýší prodej a spokojenost zákazníků. Efektivní marketing je základem úspěšného podnikání.

Snížení nákladů

Investice do marketingu se z dlouhodobé perspektivy jednoznačně vyplatí, není však nutné rozpočet neustále navyšovat. Každý měsíc zaplatíte stejně, přesto počet zákazníků neustále poroste.

Konec přemlouvání

Nejste podomní prodejci, abyste museli zákazníky přesvědčovat naučenými frázemi. Rozhodující roli hraje obsah, jehož úkolem je představit hlavní výhody produktu či služby. Pomůžeme vám s jeho tvorbou, aby u vás zákazníci nakupovali s radostí.
Fotka oblasti - Symbolizující služby v rámci strategie

Všechno začíná u Strategie

Krok 1
Vše začíná u strategie. Při její tvorbě dá náš tým hlavy dohromady a zamyslí se nad tím, jaký postup bude v daném případě nejvhodnější.
Pro dosažení stanovených cílů je nezbytné zvolit správnou strategii. Jde o dlouhodobý a důkladně promyšlený plán činností, který stojí v pozadí každého úspěšného projektu. Vysvětlíme vám, co musí správná strategie obsahovat a následně ji pro vás rádi navrhneme.
Více informací

Kterou dále rozvíjí Kreativita

Krok 2
Následuje kreativní proces, díky kterému dostane sdělení potřebnou jedinečnost a odlišnost. Právě ty jsou cestou k získání konkurenční výhody.
Schopnost tvořit jedinečné věci. Touha lišit se a otisknout do výsledného produktu kus sebe sama. To nás baví. Věříme totiž, že každý z nás má co předat a rádi to předáme právě vám či vaší firmě.
Více informací
Fotka oblasti - Symbolizující služby v rámci kreativity
Fotka oblasti - Symbolizující služby v rámci technologií

Celé to vylepší Technologie

Krok 3
Dalším krokem je uvažování o možnosti využití jednotlivých technologií, které máme v rámci prostředků k dispozici.
Jsou nedílnou součástí dnešního světa. A tedy i světa podnikání. Právě využití moderních technologií může mnohonásobně zvýšit kvalitu poskytovaných služeb. Proto neustále sledujeme jejich vývoj a máme přehled o nejnovějších technologických vychytávkách.
Více informací

A vidět to bude v Médiích

Krok 4
Posledním a mnohdy nejdůležitějším dílkem skládačky je určení média a konkrétního času, ve kterém se bude příslušný obsah objevovat.
K úspěšnému podnikání je potřeba získat co nejvýhodnější pozici v mediálním prostoru. Ať už hovoříme o navázání přátelských vztahů s velkými mediálními hráči nebo monitoringu nejnovějších trendů. Postaráme se o to, aby vám nic neuniklo a zároveň jste byli vidět.
Více informací
Fotka oblasti - Symbolizující služby v rámci médií

Sdílíme své know-how

Inspirujte se a učte se od našich expertů. Čtěte náš blog! Máte jedinečnou možnost dozvědět se něco nového a užitečného pro vaše podnikání.

Jsme Avalon Marketing

Avalon Marketing je agentura poskytující komplexní marketingové služby, které jsou dostupné opravdu každému, kdo chce otevřít nové možnosti pro svoje podnikání a také jej zviditelnit. Zároveň věříme, že osobní přístup a servis stojí na počátku každé úspěšné spolupráce, z toho důvodu chceme své klienty nejen propagovat, ale také blíže poznat.
Zaujali jsme vás a chcete zjistit, co všechno pro vás můžeme udělat? Potom nás neváhejte kontaktovat, jsme vám neustále k dispozici.

Mohlo by vás zajímat

Kontakty

Potřebujete s něčím pomoci, máte zájem o naše služby nebo se chcete jen na něco zeptat?
Napište nám email
Zavolejte nám