Avalon marketing - logo
Nezávazná poptávka

Co se skrývá na pozadí naší firmy?

I když je každý z nás z jiného koutu České republiky, spojili jsme síly a vytvořili jeden tým. Základ naší hry je filozofie fairplay. Pomůžeme vám k vítězství a titul pak převezmeme společně. Bez střelby na branku se ale vítězí těžko. Tak zaskórujeme společně, co říkáte?

Náš příběh

Jak to celé začalo

Už jako spolužáci na škole jsme přemýšleli nad tím, že bychom chtěli jako markeťáci spojit síly a založit vlastní agenturu, jelikož jsme už všichni předtím v marketingové oblasti nějakou dobu pracovali. Realisticky jsme si řekli, že bychom to chtěli zkusit a měli tak možnost pracovat ve známém přátelském kolektivu.

Proč název Avalon Marketing?

Každý, při založení své firmy, vždy neustále přemýšlí, jak by se měla jmenovat. Stejně tak i my jsme byli neustále nespokojeni s jakýmkoliv návrhem a nedokázali jsme si vybrat. Jednou se však objevil název Avalon (bájný ostrov krále Artuše) a vznikl nápad vytvořit vlastní příběh „ostrova moderního marketingu a kreativity“. Rozhodli jsme se tedy právě pro tento název, jelikož zde byl vidět určitý přesah, po kterém jsme pátrali.

Kdo jsme a co děláme?

Avalon Marketing, váš ostrov kreativity a moderního marketingu, tímto mottem je zcela jistě vystihnuto, čím se naše firma zabývá. Digitálním světem online marketingu však naše působnost nekončí, ale teprve začíná. Zaměřujeme se také na klasický offline marketing, grafiku, tvorbu videí, webdesign, copywriting, projektový management či právní poradenství. Neustále se snažíme rozvíjet vlastní kreativitu a díky tomu i váš business. To vše vede ke zviditelnění vaší firmy na trhu a otevření novým možnostem. V momentě vzájemné dohody se váš projekt stává naším projektem. Chceme své klienty nejen propagovat, ale také poznat. Věříme, že osobní přístup stojí na počátku každé úspěšné spolupráce.
Jsme tým mladých lidí, kteří se chtějí neustále zlepšovat. Všichni z našeho přátelského kolektivu si vyzkoušeli práci ve velkých společnostech, a proto jsme se rozhodli spojit síly a něco vybudovat. Zakládáme si na kvalitním zákaznickém servisu a vždy se snažíme vyhovět požadavkům našich klientů. Víme, kolik úsilí a zejména času obnáší vlastní podnikání, právě z toho důvodu chceme ušetřit ten váš.

Představení členů týmu

Portrét - Vít Kroutl

Mgr. Vít Kroutl

Obchodní ředitel
Vít je rozhodčí na trávníku i ve firmě. Rád rozdává úkoly, plánuje a s ledovým klidem vyřeší i ty nejzapeklitější (herní) situace. Zatímco na hřišti se nebojí tasit červenou, kvalitnímu obsahu na sociálních sítích, dá vždy zelenou. Rád pracuje v noci, proto první zprávy na displejích mobilních telefonů členů týmu po probuzení jsou právě od něj.

Mgr. Radim Klimek

Marketingový specialista a projektový manager
Radim je tělem i duší muzikant, proto v týmu zaujal roli dirigenta. Úkoly, které Vít naplánuje, Radim doladí do nejmenších detailů. Stejně obratně jako s hudebními nástroji, pracuje i s nástroji marketingu. Při práci nemá rád chaos, proto neustále vytváří přehledné tabulky a grafy, které s nadšením sdílí se všemi členy týmu.
Portrét - Radim Klimek
Portrét - Dominik Brtna

Dominik Brtna

Právní poradce
Dominik je nadšený horolezec, který nás jistí po právní stránce. Pravidelně na stěně piluje svou rozvahu i vytrvalost, což následně využívá při čtení a uzavírání smluv. Kromě toho si sem tam odskočí k tvorbě webu. Jako ostřílený strážce právní terminologie členům týmu vždy rád připomene, jaký je rozdíl mezi firmou a společností z právního hlediska.

Jiří Dejmek

Web designer a developer
Jirka je milovník stylových kšiltovek, dobrého jídla a kvalitních webů, které navrhuje a následně tvoří. Rád o práci přemýšlí a jeho superschopností je vcítit se do klienta a jeho zákazníků. Zaměřuje se na web design, grafiky, bannery a marketing. Ve světě webů zkrátka umí chodit, proto jsme rádi, že rozšířil náš tým.
Portrét - Jirka Dejmek
Portrét - Markéta Weinlichová

Mgr. Markéta Weinlichová

Copywriter
Markéta miluje psaní a sport, proto se už několik let věnuje sportovní novinařině. Zároveň s chutí přijímá nové výzvy, a tak kývla na nabídku stát se členkou našeho týmu. Na starosti má tvorbu textového obsahu od popisků až po články. Je velká perfekcionistka. Nad výběrem správných slov a jejich pořadí v textech dokáže přemýšlet dlouhé minuty. Nejraději pracuje brzy ráno a jako první tak reaguje na Víťovu noční smršť nápadů.

Sdílíme své know-how

Inspirujte se a učte se od našich expertů. Čtěte náš blog! Máte jedinečnou možnost dozvědět se něco nového a užitečného pro vaše podnikání.

Jsme Avalon Marketing

Avalon Marketing je agentura poskytující komplexní marketingové služby, které jsou dostupné opravdu každému, kdo chce otevřít nové možnosti pro svoje podnikání a také jej zviditelnit. Zároveň věříme, že osobní přístup a servis stojí na počátku každé úspěšné spolupráce, z toho důvodu chceme své klienty nejen propagovat, ale také blíže poznat.
Zaujali jsme vás a chcete zjistit, co všechno pro vás můžeme udělat? Potom nás neváhejte kontaktovat, jsme vám neustále k dispozici.

Mohlo by vás zajímat

Kontakty

Potřebujete s něčím pomoci, máte zájem o naše služby nebo se chcete jen na něco zeptat?
Napište nám email
Zavolejte nám