Avalon marketing - logo

Co se skrývá na pozadí naší firmy?

Jsme agentura zaměřená na komplexní marketingové služby, která vznikla v roce 2019. Zakládáme si na prozákaznickém přístupu, proto je pro nás u každé spolupráce podstatné, aby s námi byl klient maximálně spokojený. Náš odborný přístup a zkušenosti vám otevřou nové možnosti. Půjdete do toho s námi?

Kdo jsme a co děláme?

Společnost Avalon Marketing vznikla v roce 2019 jako full-service agentura. Zaměřujeme se na to, abychom pokryli veškerou vaši agendu spojenou s marketingem, grafikou či webdesignem, a vám tak odpadly veškeré starosti s tím spojené. Díky našemu perspektivnímu přístupu k práci, pozitivnímu naladění a vysoké odbornosti vám přineseme měřitelné výsledky. V oboru se pohybujeme už mnoho let, a proto za sebou máme již spoustu dokončených projektů i spokojených klientů.

Představení členů týmu

Portrét - Mgr. Vít Kroutl

Mgr. Vít Kroutl

Obchodní ředitel
Je jedním ze zakladatelů společnosti a s největší pravděpodobností to bude právě on, kdo vás pozve na šálek dobré kávy a probere s vámi možnosti spolupráce. V minulosti pracoval pro Decathlon ČR jako online marketing expert. Po této zkušenosti si ještě odskočil na výpomoc do marketingové agentury Pria, poté se však rozhodl osamostatnit a založit si vlastní společnost. Zastává u nás funkci obchodního ředitele, je to proto zejména on, kdo komunikuje s klienty a vykonává nezbytnou firemní administrativu. Kromě toho má na starost také focení, tvorbu videí, správu sociálních sítí a PPC kampaní.

Jiří Dejmek

Web designer a developer
Jak má vypadat správný web či e-shop? To vám ukáže právě on. Proces tvorby začíná wireframy a grafickými návrhy. Poté se pustí do realizace webu, většinou za pomoci CMS Wordpress, kterým se zabývá již přes 5 let. Kromě toho dokáže optimalizovat zákaznickou cestu tak, aby byl web nejen pěkný, ale i funkční z hlediska konverzních událostí. Aby toho nebylo málo, pomůže vám také s marketingovým směřováním projektu a grafikou. Můžeme jej tedy bez problému zařadit mezi multifunkční členy týmu.
Portrét - Jiří Dejmek
Portrét - Maxmilian Dresler

Maxmilian Dresler

Video střihač a kameraman
Už jako student filmové školy pomáhal jako asistent kamery u několika kratších filmů a nám taktéž vypomáhá s natáčením a následnou postprodukcí videí.

Adam Niezgoda

Video střihač a kameraman
Student filmové školy zabývající se režií, colorgradingem a postprodukcí. Též pomáhal na natáčení studentských filmů na pozicích osvětlovač, runner, grip a electrician.
Portrét - Adam Niezgoda

Sdílíme své know-how

Inspirujte se a učte se od našich expertů. Čtěte náš blog! Máte jedinečnou možnost dozvědět se něco nového a užitečného pro vaše podnikání.

Jsme Avalon Marketing

Avalon Marketing je agentura poskytující komplexní marketingové služby, které jsou dostupné opravdu každému, kdo chce otevřít nové možnosti pro svoje podnikání a také jej zviditelnit. Zároveň věříme, že osobní přístup a servis stojí na počátku každé úspěšné spolupráce, z toho důvodu chceme své klienty nejen propagovat, ale také blíže poznat.
Zaujali jsme vás a chcete zjistit, co všechno pro vás můžeme udělat? Potom nás neváhejte kontaktovat, jsme vám neustále k dispozici.

Kontakty

Potřebujete s něčím pomoci, máte zájem o naše služby nebo se chcete jen na něco zeptat?
Napište nám email
Zavolejte nám