Avalon marketing - logo

Co se skrývá na pozadí naší firmy?

Jsme agentura zaměřená na komplexní marketingové služby, která vznikla v roce 2019. Zakládáme si na prozákaznickém přístupu, proto je pro nás u každé spolupráce podstatné, aby s námi byl klient maximálně spokojený. Náš odborný přístup a zkušenosti vám otevřou nové možnosti. Půjdete do toho s námi?

Kdo jsme a co děláme?

Společnost Avalon Marketing vznikla v roce 2019 jako full-service agentura. Zaměřujeme se na to, abychom pokryli veškerou vaši agendu spojenou s marketingem, grafikou či webdesignem, a vám tak odpadly veškeré starosti s tím spojené. Díky našemu perspektivnímu přístupu k práci, pozitivnímu naladění a vysoké odbornosti vám přineseme měřitelné výsledky. V oboru se pohybujeme už mnoho let, a proto za sebou máme již spoustu dokončených projektů i spokojených klientů.

Představení členů týmu

Portrét - Mgr. Vít Kroutl

Mgr. Vít Kroutl

Obchodní ředitel
Je jedním ze zakladatelů společnosti a s největší pravděpodobností to bude právě on, kdo vás pozve na šálek dobré kávy a probere s vámi možnosti spolupráce. V minulosti pracoval pro Decathlon ČR jako online marketing expert. Po této zkušenosti si ještě odskočil na výpomoc do marketingové agentury Pria, poté se však rozhodl osamostatnit a založit si vlastní společnost. Zastává u nás funkci obchodního ředitele, je to proto zejména on, kdo komunikuje s klienty a vykonává nezbytnou firemní administrativu. Kromě toho má na starost také focení, tvorbu videí, správu sociálních sítí a PPC kampaní.

Mgr. Radim Klimek

Marketingový specialista, projektový manager a grafik
Už jako student na VŠ začal pracovat jako marketing trainee na stáži v AGROTEC servis, později se přesunul do marketingové agentury BrainCube, kde byl na pozici marketingového specialisty. Po škole začal přemýšlet, jak tyto zkušenosti zúročit. Rozhodl se tedy spojit síly s ostatními a rozjet své vlastní podnikání. U nás má na starost zejména projektové řízení, fungování interních procesů a firemní propagaci. Pro klienty připravuje grafiku na míru, stará se o jejich sociální sítě, nastavuje PPC kampaně či emailing. Nepohrdne správou webů, vyhodnocováním či analytikou. Jeho výhodou je to, že má zkušenosti z mnoha oblastí, proto dokáže klientům poskytovat efektivní zpětnou vazbu.
Portrét - Mgr. Radim Klimek
Portrét - Ing. Nicholas Nazarčuk

Ing. Nicholas Nazarčuk

SEO konzultant a analytik
Pokud hledáte profesionálního SEO specialistu, kterého baví matematika a analytika, tak jste jej právě našli. Tento schopný konzultant svoji cestu začal ve velké brněnské marketingové agentuře RobertNemec, kde nasbíral velmi cenné zkušenosti. Kromě SEO se zabývá také webovou analytikou. To mu umožňuje při práci vycházet z precizně zpracovaných tabulek a získaných dat. Má rovněž podnikatelské zkušenosti, protože už několik let provozuje svůj vlastní eshop a několik obsahových webů. Na jeho práci klienti oceňují zejména expertízu, vysokou přidanou hodnotu a samozřejmě i výsledky v podobě růstu organické návštěvnosti.

Jiří Dejmek

Web designer a developer
Jak má vypadat správný web či e-shop? To vám ukáže právě on. Proces tvorby začíná wireframy a grafickými návrhy. Poté se pustí do realizace webu, většinou za pomoci CMS Wordpress, kterým se zabývá již přes 5 let. Kromě toho dokáže optimalizovat zákaznickou cestu tak, aby byl web nejen pěkný, ale i funkční z hlediska konverzních událostí. Aby toho nebylo málo, pomůže vám také s marketingovým směřováním projektu a grafikou. Můžeme jej tedy bez problému zařadit mezi multifunkční členy týmu.
Portrét - Jiří Dejmek
Portrét - Hana Smětáková

Hana Smětáková

Copywriterka
Je zatím jedinou dívkou v našem týmu. Každému proto musí být jasné, že je ozdobou naší firmy. Zkušenosti na poli copywritingu a potažmo marketingu sbírá už 7 let. Za tu dobu měla tu čest pracovat pro spoustu menších, ale i větších značek, jako je například Datart, Adidas nebo Zalando. Bez váhání si poradí s kompletními texty na web, produktovými popisy, články do blogu i textací příspěvků na sociální sítě. A co o ní často říkají naši klienti? Že píše rychleji, než oni přemýšlí.

Mgr. Dominik Brtna

Odborník na korporátní právo
Každá firma potřebuje, aby se někdo vyznal ve spleti paragrafů, a to u nás zajišťuje právě Dominik. Právní záležitosti však neřeší jen pro nás, ale i pro naše klienty. Je potřeba připravit obchodní podmínky nebo zásady ochrany osobních údajů? Obrátíme se na něj. Mimo to je také výborný znalec anglického jazyka, a proto rád vypomůže i s případným překladem, do kterého se často nikomu jinému nechce.
Portrét - Dominik Brtna
Portrét - Maxmilian Dresler

Maxmilian Dresler

Video střihač a kameraman
Už jako student filmové školy pomáhal jako asistent kamery u několika kratších filmů a nám taktéž vypomáhá s natáčením a následnou postprodukcí videí.

Adam Niezgoda

Video střihač a kameraman
Student filmové školy zabývající se režií, colorgradingem a postprodukcí. Též pomáhal na natáčení studentských filmů na pozicích osvětlovač, runner, grip a electrician.
Portrét - Adam Niezgoda

Sdílíme své know-how

Inspirujte se a učte se od našich expertů. Čtěte náš blog! Máte jedinečnou možnost dozvědět se něco nového a užitečného pro vaše podnikání.

Jsme Avalon Marketing

Avalon Marketing je agentura poskytující komplexní marketingové služby, které jsou dostupné opravdu každému, kdo chce otevřít nové možnosti pro svoje podnikání a také jej zviditelnit. Zároveň věříme, že osobní přístup a servis stojí na počátku každé úspěšné spolupráce, z toho důvodu chceme své klienty nejen propagovat, ale také blíže poznat.
Zaujali jsme vás a chcete zjistit, co všechno pro vás můžeme udělat? Potom nás neváhejte kontaktovat, jsme vám neustále k dispozici.

Kontakty

Potřebujete s něčím pomoci, máte zájem o naše služby nebo se chcete jen na něco zeptat?
Napište nám email
Zavolejte nám