Avalon marketing - logo

Weby a Eshopy

Jsou nedílnou součástí dnešního světa. A tedy i světa podnikání. Právě využití moderních technologií může mnohonásobně zvýšit kvalitu poskytovaných služeb. Proto neustále sledujeme vývoj tvorby webových stránek a zároveň máme přehled o nejnovějších vychytávkách v oblasti eshopů.

Mít kvalitní web, to je dnes základ každého podnikání

Tvorba webových stránek

Přehledné webové stránky jsou základem úspěšného podnikání. Vytvoříme pro vás web na míru, který můžete jednoduše samostatně ovládat z administrativního rozhraní. Webové stránky fungují na platformě Wordpress, kterou využívá více jak 60 % všech webů po celém světě. Weby tvoříme pomocí kvalitních a otestovaných šablon Divi či Oxygen, přičemž vám rádi dokážeme, že i takové stránky mohou vypadat velmi profesionálně a fungovat bez jediného technického či funkčního problému. Při tvorbě provedeme webovou analýzu klíčových slov, následně vytvoříme designový návrh webu včetně Wireframů, zhotovíme web a doplníme všechny SEO náležitosti tak, aby se váš web co možná nejlépe zaindexoval.

Tvorba eshopu

Máte svůj unikátní výrobek nebo službu a přemýšlíte, jak je zprostředkovat svým zákazníkům? Vytvoříme pro vás e-commerce řešení na míru, který budete moci sami a snadno ovládat z administrativního rozhraní. Pomůžeme vám se vzhledem eshopu a jeho optimálním rozvržením. Eshop tak bude pro zákazníka pochopitelný a přehledný. Zásady SEO, které vedou k snadnému dohledávání, jsou zde samozřejmostí a mají za následek to, že váš obchod bude ziskový i bez neustálého utrácení za potřeby reklamy.

Správa webových stránek

Pohlídáme aktuálnost informací, přineseme novinky a zařadíme fotky či videa. Zkrátka se postaráme o to, aby váš zákazník dostal všechny nezbytné informace a k nim něco navíc. Mimo jiné pohlídáme i aktualizace vašeho webu, které slouží k tomu, aby byl moderní a neustále splňoval i ty nejpřísnější soudobé designové trendy.

Audity a opravy webů

Základem úspěšných prodejů je skvěle fungující webová stránka. Připravíme pro vás kompletní analýzu webu. Ta povede k odhalení všech nefunkčních technických prvků, zbytečných skriptů, chybných SEO náležitostí či jiných vizuálních problémů, které následně opravíme. Váš web tak bude aktualizovaný a nastavený tak, aby byl pro zákazníka nejen co možná nejpřívětivější, ale hlavně aby také správně a rychle fungoval. Návštěvníci přestanou váš web ihned opouštět, což povede k zvýšené míře jejich zapojení.

UX / UI Design

Na základě důkladné analýzy vám navrhneme plně použitelný koncept optimalizace UX a UI Designu. Připravíme pro vás intuitivní prezentace k otestování a následně sestavíme již plně optimalizovaný UX a UI Design pro váš web.

Optimalizace Customer Journey

Pro každý web je důležité, aby se plnily jeho cíle. Aby se toho dosáhlo, tak je potřeba správně nastavit tzv. zákaznickou cestu. Pomůžeme vám s jejím zmapováním a následným určením silných a slabých míst. Navrhneme potřebné úpravy konkrétních procesů, které návštěvníky logicky povedou.

Poznejte naši nabídku

Marketingové služby jsou komplexním procesem, při kterém je třeba vše dobře naplánovat, aby vše mělo co největší účinnost, ale přitom aby to nestálo moc. Naší velkou výhodou je, že máme schopné tým, který pokrývá oblasti marketingu, web designu či projektového managementu.
Strategie a Analýzy
Každý cíl vyžaduje zvolit si správnou důkladně promyšlenou strategii založenou na reálných datech. Tyto náležitosti jsou základem každého úspěšného projektu. Rádi vám tuto strategii navrhneme.
Zjistěte více o strategii a analýzách
Schopnost tvořit jedinečné věci a možnost předat do výsledné práce část sebe sama. Věříme, že každý z nás může vložit své jedinečné cítění do vašeho projektu.
Zjistěte více o grafice a videu
Grafika a Video
Weby a Eshopy
Právě jejich využití může mnohonásobně zvýšit kvalitu poskytovaných služeb. Proto máme přehled o jejich vývoji a nejnovějších technologických vychytávkách.
Právě se nacházíte v této sekci
K úspěšnému podnikání je potřeba získat co nejvýhodnější pozici v mediálním prostoru. Postaráme se o to, aby vám nic neuniklo a zároveň jste byli vidět.
Zjistěte více o marketingu a PR
Marketing a PR

Sdílíme své know-how

Inspirujte se a učte se od našich expertů. Čtěte náš blog! Máte jedinečnou možnost dozvědět se něco nového a užitečného pro vaše podnikání.

Jsme Avalon Marketing

Avalon Marketing je agentura poskytující komplexní marketingové služby, které jsou dostupné opravdu každému, kdo chce otevřít nové možnosti pro svoje podnikání a také jej zviditelnit. Zároveň věříme, že osobní přístup a servis stojí na počátku každé úspěšné spolupráce, z toho důvodu chceme své klienty nejen propagovat, ale také blíže poznat.
Zaujali jsme vás a chcete zjistit, co všechno pro vás můžeme udělat? Potom nás neváhejte kontaktovat, jsme vám neustále k dispozici.

Kontakty

Potřebujete s něčím pomoci, máte zájem o naše služby nebo se chcete jen na něco zeptat?
Napište nám email
Zavolejte nám