Avalon marketing - logo

Poznejte naše služby

Seznamte se s našimi službami. V našem portfoliu naleznete veškeré služby marketingového mixu, ve kterém se zaměřujeme především na marketing, PR služby, emailing, tvorbu grafiky, tvorbu videa, copywritting a mnohé další. Kromě toho vám také pomůžeme se SEO analýzou, webovou analytikou či tvorbou webu a eshopu.

Více zákazníků

Dříve, než dostanete příležitost ukázat zákazníkům kvalitu vámi poskytovaných služeb, je důležité zaujmout je atraktivním obsahem. Právě ten je může přimět k nákupu, který stojí na počátku budování vzájemného vztahu.

Efektivnější marketing

Kvalitní obsah na sociálních sítích zajistí větší počet interakcí s potenciálními klienty. Přehledné webové stránky zase zvýší prodej a spokojenost zákazníků. Efektivní marketing je základem úspěšného podnikání.

Snížení nákladů

Investice do marketingu se z dlouhodobé perspektivy jednoznačně vyplatí, není však nutné rozpočet neustále navyšovat. Každý měsíc zaplatíte stejně, přesto počet zákazníků neustále poroste.

Konec přemlouvání

Nejste podomní prodejci, abyste museli zákazníky přesvědčovat naučenými frázemi. Rozhodující roli hraje obsah, jehož úkolem je představit hlavní výhody produktu či služby. Pomůžeme vám s jeho tvorbou, aby u vás zákazníci nakupovali s radostí.
Fotka oblasti - Symbolizující služby v rámci strategie

Vše vychází ze Strategie a Analýzy

Krok 1
Každý stanovený cíl vyžaduje zvolit si správnou strategii a kvalitní analýzu dostupných dat. V tomto procesu dá náš tým hlavy dohromady a zamyslí se nad tím, jaký postup bude v daném případě nejvhodnější. Jde o dlouhodobý a důkladně promyšlený plán činností, který stojí v pozadí každého úspěšného projektu. Vysvětlíme vám, co musí správná strategie obsahovat a následně ji pro vás rádi navrhneme.
Více informací

Ukáže vám to Grafika a Video

Krok 2
Tento kreativní proces, díky kterému dostane sdělení potřebnou jedinečnost a odlišnost, může mnohonásobně zvýšit poptávku po poskytovaných službách. Využití grafiky a videa je cestou k získání konkurenční výhody. S tím vám pomůžeme. Naše schopnost tvořit jedinečné věci. Touha lišit se a otisknout do výsledného produktu kus sebe sama. To nás baví. Věříme, že každý z nás má co předat a rádi to předáme právě vám.
Více informací
Fotka oblasti - Symbolizující služby v rámci kreativity
Fotka oblasti - Symbolizující služby v rámci technologií

Najdete to na Webu či Eshopu

Krok 3
Moderní technologické prostředky jsou nedílnou součástí dnešního světa. Výrazně zvyšují kvalitu poskytování služeb a zároveň mohou vést k nárůstu po jejich poptávce. Ve světě businessu a podnikání by měl tedy každý uvažovat o jejich využití. Abychom docílili toho, že vždy budeme nabízet kvalitní webové či eshopové řešení, tak z toho důvodu neustále sledujeme jejich vývoj a máme přehled o nejnovějších technologických vychytávkách.
Více informací

Představí vám to Marketing a PR

Krok 4
Pozice v mediálním prostoru často odděluje úspěšnému podnikání od toho neúspěšného. Právě proto je potřeba získat co nejvýhodnější umístění a vybrat správné médium, protože jedině tak budete skutečně vidět. My se také postaráme o to, abychom vás ukázali co v nejlepším světle a v co možná nejlepší čas. To může být taktéž velmi důležitým dílem skládačky v rámci propagace. Kromě toho vám také pomůžeme s navázáním přátelských vztahů nebo monitoringem nejnovějších trendů.
Více informací
Fotka oblasti - Symbolizující služby v rámci médií

Sdílíme své know-how

Inspirujte se a učte se od našich expertů. Čtěte náš blog! Máte jedinečnou možnost dozvědět se něco nového a užitečného pro vaše podnikání.

Jsme Avalon Marketing

Avalon Marketing je agentura poskytující komplexní marketingové služby, které jsou dostupné opravdu každému, kdo chce otevřít nové možnosti pro svoje podnikání a také jej zviditelnit. Zároveň věříme, že osobní přístup a servis stojí na počátku každé úspěšné spolupráce, z toho důvodu chceme své klienty nejen propagovat, ale také blíže poznat.
Zaujali jsme vás a chcete zjistit, co všechno pro vás můžeme udělat? Potom nás neváhejte kontaktovat, jsme vám neustále k dispozici.

Kontakty

Potřebujete s něčím pomoci, máte zájem o naše služby nebo se chcete jen na něco zeptat?
Napište nám email
Zavolejte nám