Avalon marketing - logo

Grafika a Video

Schopnost tvořit jedinečné věci. Touha lišit se a otisknout do výsledného produktu kus sebe. To přesně nás baví. Věříme totiž, že každý z nás má co předat a dát tak každému vašemu nápadu unikátní tvář. Možnost odlišit se je právě to, co rádi předáme vaší firmě.

Člověk si všimne jen toho, co ho skutečně zaujme

Branding

Odlišit se, vytvořit značku a otevřít se zákazníkům. To je jen malá součást procesu budování identity, se kterou vám pomůžeme. Dáme vašemu podnikání tvář, která mezi ostatními vynikne. Vytvoříme slogany, nastavíme barevnost a zvolíme fonty, které následně přeneseme do celkového konceptu. Z něj pak bude vše ostatní nadále vycházet.

Tvorba loga

Jeden z klíčových prvků propagace je identické a unikátní logo. To by mělo být jednoduché, ale přitom jedinečné a lehce zapamatovatelné. Vytvoříme pro vás grafický návrh loga s přihlédnutím k těmto základním pravidlům.

Tvorba online grafiky

Máte informace, které chcete jednoduše sdělit klientům či partnerům, ale nevíte jak na to? Nechte to na nás. Vytvoříme pro vás přehledné grafiky, kreativy a ilustrace, které využijete v reklamních příspěvcích, e-mailovém newsletteru či na webu.

Tvorba tiskové grafiky

Navrhneme pro vás design nejrůznějších tiskovin, jako jsou například knihy, brožury či časopisy. Máme v malíčku vše od vhodného rozložení stran až po grafické prvky. Jednoduše je pak jen stačí předat do výroby v tiskárně, a to vám také můžeme zajistit.

Pravidelné focení

Připravíme pro vás profesionálně pořízené snímky vašeho produktu, podstaty vašich služeb či prostředí vaší firmy. Přijedeme až za vámi, vše prokonzultujeme a následně zrealizujeme. Nemusíte se už o nic starat, ani si pořizovat drahé vybavení. My vše obstaráme a zajistíme.

Podklady pro video

Máte v plánu natočit video pro vaši firmu ale nevíte si rady? Přenechte to na nás! Po konzultaci pro vás připravíme scénář nebo zhotovíme kompletní storyboardy pro váš video projekt. Video tak bude po textově i obsahové stránce perfektně připravené.

Natáčení videa

Potřebujete záběry jednotlivých produktů či třeba videopříběh o vybudování vaší firmy? Přijedeme za vámi a po společné konzultaci natočíme všechny záběry potřebné k vytvoření takového videa, které dokáže naprosto splnit veškerá vaše očekávání.

Úprava a střih videa

Aby bylo video úspěšné a dokázalo zaujmout, musí být správně a uživatelsky přívětivě sestříhané. Přenechte střih videa na nás. My jej profesionálně upravíme a poskytneme vám zpětnou vazbu ke sdělení, které by v sobě mělo video ukrývat.

Poznejte naši nabídku

Marketingové služby jsou komplexním procesem, při kterém je třeba vše dobře naplánovat, aby vše mělo co největší účinnost, ale přitom aby to nestálo moc. Naší velkou výhodou je, že máme schopné tým, který pokrývá oblasti marketingu, web designu či projektového managementu.
Strategie a Analýzy
Každý cíl vyžaduje zvolit si správnou důkladně promyšlenou strategii založenou na reálných datech. Tyto náležitosti jsou základem každého úspěšného projektu. Rádi vám tuto strategii navrhneme.
Zjistěte více o strategii a analýzách
Schopnost tvořit jedinečné věci a možnost předat do výsledné práce část sebe sama. Věříme, že každý z nás může vložit své jedinečné cítění do vašeho projektu.
Právě se nacházíte v této sekci
Grafika a Video
Weby a Eshopy
Právě jejich využití může mnohonásobně zvýšit kvalitu poskytovaných služeb. Proto máme přehled o jejich vývoji a nejnovějších technologických vychytávkách.
Zjistěte více o webech a eshopech
K úspěšnému podnikání je potřeba získat co nejvýhodnější pozici v mediálním prostoru. Postaráme se o to, aby vám nic neuniklo a zároveň jste byli vidět.
Zjistěte více o marketingu a PR
Marketing a PR

Sdílíme své know-how

Inspirujte se a učte se od našich expertů. Čtěte náš blog! Máte jedinečnou možnost dozvědět se něco nového a užitečného pro vaše podnikání.

Jsme Avalon Marketing

Avalon Marketing je agentura poskytující komplexní marketingové služby, které jsou dostupné opravdu každému, kdo chce otevřít nové možnosti pro svoje podnikání a také jej zviditelnit. Zároveň věříme, že osobní přístup a servis stojí na počátku každé úspěšné spolupráce, z toho důvodu chceme své klienty nejen propagovat, ale také blíže poznat.
Zaujali jsme vás a chcete zjistit, co všechno pro vás můžeme udělat? Potom nás neváhejte kontaktovat, jsme vám neustále k dispozici.

Kontakty

Potřebujete s něčím pomoci, máte zájem o naše služby nebo se chcete jen na něco zeptat?
Napište nám email
Zavolejte nám