Avalon marketing - logo

Co o nás říkají klienti

Víte co je v dnešní době stále největší reklamou? Ano správě, je to dobrá reference. Z toho důvodu bychom vám rádi představili to, co o nás napsali naši klienti, se kterými jsme spolupracovali.

S kým jsme již spolupracovali

Prohlédněte si, s jakými projekty jsme našim klientům již pomohli a co všechno v nich bylo realizováno.
Logo - Hnutí Změna 2020
Hnutí Změna 2020
Logo - Restaurace Honner
Restaurace Honner
Logo - Hala Bala boutique
Hala Bala Boutique
Logo - Fotbalová akademie pro mladé rozhodčí
Akademie pro rozhodčí
Fotka reference - Hnutí Změna 2020

Hnutí Změna 2020

Hnutí Změna 2020 představuje dosud největší projekt, na kterém jsme mohli spolupracovat. Tento politický subjekt hledal agenturu, která by dokázala zajistit předvolební kampaň tzv. „na míru“. Po prezentaci naší vize předsednictvu hnutí jsme se domluvili na budoucí spolupráci a začali jsme naši marketingovou vizi realizovat.
Vytvořili jsme komplexní marketingovou strategii pro předvolební kampaň, kdy jsme chtěli představit kandidáty občanům v lidském světle pomocí video-medailonků a přiblížit voličům pomocí grafik, jakou práci již ve svých funkcích vykonali. Vytvořili jsme také grafické návrhy bannerů a billboardů po celém kraji. Jeden z těchto návrhů billboardu byl také vybrán mezi čtyři nejzajímavější billboardy v celém kraji podle MF DNES.
Zobrazit realizovaný web
Fotka reference - Restaurace Honner

Restaurace Honner

Restaurace Honner prošla v roce 2019 kompletní rekonstrukcí a pohlíželi se i po zlepšení komunikace na sociálních sítích. Rozhodli se tedy kontaktovat naši agenturu a společně jsme začali přemýšlet, jak celou situaci zlepšit. Ze začátku jsme navrhli úvodní video, které mělo zákazníkům přiblížit moderní vzhled restaurace a „de facto“ je pozvat do nového prostředí. Pokračovali jsme ve strategii budování značky restaurace, která dnes patří mezi top restaurace v Českých Budějovicích, což dokazuje službami i kvalitou připravované evropské kuchyně.
Výsledky naší spolupráce na sebe nenechaly dlouho čekat a došlo ke zvýšenému počtu hostů v restauraci Honner, dále se nám podařilo zvýšit počet fanoušků na Facebooku a Instagramu o více než 100%. Hlavním úspěchem zde však zajisté bylo to, že se podařila zvýšit ziskovost restaurace. Po spokojenosti na obou stranách jsme spolupráci ještě rozšířili o webové stránky a přípravu tiskových materiálů, a tak v současné době restauraci Honner zajišťujeme komplexní marketingové služby.
Zobrazit realizovaný web
Fotka reference - Hala Bala boutique

Hala Bala Boutique

S Hala Bala Boutique jsme začali spolupracovat v únoru roku 2020, jelikož pan majitel restaurace Honner byl nadmíru spokojen s našimi službami, a tak nás požádal o pomoc i s dalším projektem a tím byl Hala Bala Boutique.
Jednalo se o sezónní spolupráci přes letní období, ve kterém podnik kvůli koronaviru potřeboval významně podpořit svůj prodej. Zvolili jsme nejméně nákladnou strategii propagace, a to na sociálních sítích. Díky dobře cílené propagaci zažil butik jednu z nejlepších letních sezón.
Výsledkem naší spolupráce bylo vybudování značky na Facebooku a rozběhli jsme i Instagram, od září butik usnul k zimnímu spánku a s ním i naše propagace, ale už teď společně čerpáme další sílu a brzy se zase vrátíme v plné síle!
Fotka reference - Akademie pro mladé fotbalové rozhodčí JČK

Akademie pro mladé rozhodčí

Akademie pro mladé fotbalové rozhodčí je projekt, který jsme ve spolupráci s Jihočeským krajským fotbalovým svazem spustili v roce 2019. Cílem této akademie je zejména nábor nových rozhodčích a jejich vzdělávání.
Vytvořili jsme tedy strategii založenou na náborovém spotu a dalších příspěvcích, které jsme aktivně propagovali na sociální síti Facebook a Instagram. Cílem byla samozřejmě registrace nových rozhodčích. Také jsme využili databázi klubů a prostřednictvím krajského fotbalového svazu jsme je aktivně oslovili a požádali o vyvěšení plakátu pro registraci do akademie. Dobrý nápadem bylo v rámci spolupráce také zapojení místních tiskovin a médii.
S prvním ročníkem byl krajský fotbalový svaz natolik spokojen, že nyní už chystáme další ročník.

Našich partnerů si vážíme

Baví nás vytvářet obsah pro malé i velké firmy. Je tedy jedno, jestli zaměstnáváte pět nebo pět set lidí. Uvědomujeme si totiž, že každá nová zkušenost posouvá dopředu nejen váš business, ale i nás samotné. Podívejte se tedy na to, s kým vším jsme již spolupracovali.
Popron Systems
FLOWIO
Logo - Restaurace Honner
Logo - Hnutí Změna 2020
Logo - Kosmetické studio Belle
Logo - Firma New Age
Logo - Fotbalová akademie pro mladé rozhodčí
Logo - Hala Bala boutique

Co o nás říkají

Podívejte se na slova, která nám přímo poskytli významné osobnosti z řad našich klientů, a udělejte si obrázek o kvalitě naší práce. Věříme, že budete stejně spokojení jako oni. Náš tým je otevřený každé nové spolupráci.
Ing. Jan Jílek
Předseda KFS JčK a starosta obce Holašovice a Jankov
Jako rozpočtová organizace, která působí a provozuje neziskové aktivity v oblasti sportu zejména výkonnostního fotbalu na všech jeho úrovních, jsme vybírali marketingovou agenturu, která by nám pomohla zrealizovat projekt Akademie pro mladé fotbalové rozhodčí Jihočeského kraje. Vybrali jsme Avalon Marketing z hlediska jejich přístupu k projektu, výhodnosti ceny i kvality dodávaných a doporučovaných služeb. Celý projekt se stal natolik úspěšný, že společně chystáme již druhý ročník.
Mgr. Jiří Zimola
Bývalý hejtman Jihočeského kraje a předseda hnutí Změna 2020
Agenturu Avalon jsme si vybrali pro předvolební kampaň pro krajské volby. Ke vzájemné spolupráci nás přesvědčila rychlost dodaných návrhů a vstřícnost k úpravám v celém projektu. O to více mě potěšilo, že v tomto duchu se nesla naše spolupráce na předvolební kampani. Oceňuji tedy především rychlost implementace případných úprav a kvalitu provedení. Můžu s čistým svědomím agenturu Avalon doporučit i dalším zákazníkům.
Ing. Miroslav Vítek
Majitel Restaurace Honner a Hala Bala Boutique.
Po rekonstrukci naší restaurace jsme chtěli pozvednout podnikání na vyšší úroveň a začali jsme spolupracovat. Vytvořené vazby se stále prohlubují a společné partnerství nadále úspěšně pokračuje“. S kluky z Avalonu vždy rád povykládám a prakticky pokaždé se s nimi zasměju. Za mě vědí, co dělají a baví je to. Spolupráce je bezproblémová, jelikož mi vždy ve všem vyhoví. Můžu pouze doporučit.
Ing. Stanislav Mrvka
Bývalý starosta Jindřichova Hradce
Profesionalita, nápaditost a pracovitost. Tak lze třemi slovy hodnotit tým lidí reklamní agentury Avalon. Parta lidí v této firmě dokáže splnit požadavek klienta v odpovídající kvalitě, přesně a s určitou dávkou přidané hodnoty, která posouvá požadavky klienta kvalitativně výše. Mají úroveň v jednání, přicházejí aktivně s nápady a dokáží je hlavně rychle realizovat. Naše spolupráce byla založena na základě předvolební propagace a sám za sebe mohu konstatovat, že jsem byl s touto spoluprací velmi spokojen a rozhodně bych se nebál jejich služby doporučit dalším klientům.
Žaneta Wagnerová Racková
Podnikatelka a majitelka studia Belle Brno
Po uzavření z důvodu koronavirových opatření jsme potřebovali znovu nastartovat naše podnikání a ukázat co všechno můžeme zákazníkům nabídnout. Díky reklamní kampani od Avalon Marketing se nám u klientů podařilo znovu probudit „chuť nechat se hýčkat“, a za to jim děkujeme!
Ing. Lucie Boháčová
Podnikatelka v oblasti estetické a neinvazivní medicíny
Hledali jsme různé možnosti, jak oslovit nové zákazníky. Sami jsme se s tím nevěděli rady, proto jsme navázali spolupráci s Avalon Marketing. Jejich vytvořená kampaň splnila účel, proto se už nyní můžeme věnovat novým klientům. Děkuji Avalonu za rychlou a kvalitní spolupráci.

I vy se můžete stát našim spokojeným klientem

Není prakticky nic lehčího. Spojte se s námi nebo si rovnou domluvte nezávaznou schůzku. Probereme na ní vaše cíle, možnosti a potřeby, které ukáží, co všechno pro vás můžeme udělat nejen v online prostoru.
Chci nezávaznou schůzku

Proč jednat právě s námi?

Ztrácíte občas přehled o tom, jak vypadá správný marketingový produkt nebo co vůbec obsahuje? Není však divu. Na to, aby tomu normální člověk skutečně rozumněl, potřebuje více než jen marketingový slovník pojmů, které mu stejně nic neřeknou. Z toho důvodu se nebojte obrátit na nás. My vám rozhodně nechceme motat hlavu složitostmi, na které nemáte čas. Rádi vám se vším pomůžeme a vždy se vám v jednoduchosti pokusíme vysvětlit, co daná služba obsahuje a proč je dobré ji využívat.

Naše kompetence

PPC Reklama
Marketing na sociálních sítích
SEO a SEM (Organické a placené vyhledávání)
Analýza výkonnosti webu či e-shopu
Vytvoření webu či e-shopu

Komunikační proces s klientem

Zajímá vás, jak probíhá naše komunikace a následná prezentace nabídky? Je to naprosto jednoduché. Celý proces je rozdělen do několika fází, v rámci kterých se vždy společně pokusíme posunout ke stanovenému cíli. Právě to vede k pevnému a fungujícímu partnerství, které bude fungovat od počátku vzájemné spolupráce.
Vytvoření vaší nezávazné poptávky
Našli jste nás na internetu, zahlédli na letáku nebo získali doporučení od známých? Nezáleží na tom, jak jste se o nás dozvěděli, klíčové je, že právě vám jsme připraveni poskytnout naše služby. Můžete se na nás kdykoliv obrátit, ať už s dotazem nebo nezávaznou poptávkou.
Odhodlali jste se a kontaktovali nás? První krok tedy máte za sebou. Teď je řada na nás, abychom se ozvali. Chceme, ať se cítíte co nejkomfortněji, proto vás kontaktujeme vámi zvoleným způsobem (e-mail, telefon, skype, sociální sítě atd., nebojte, s technologiemi si rozumíme) a domluvíme se na dalším postupu.
Zpětná komunikace z naší strany
Kreativ brief s klientem
Následuje společné setkání ve vámi preferovaném prostředí a rozhovor, při kterém si vyjasníme, o jaké služby máte zájem a jakých cílů chcete dosáhnout. Vždy se vám pokusíme poradit a společnými silami vytvoříme takovou variantu, která vám bude nejvíc vyhovovat.
Na základě informací, které od vás nasbíráme, navrhneme takové řešení, které bude splňovat vaše představy. Více variant či různé úpravy jsou samozřejmostí.
Podání naší nabídky a nacenění
Uzavření spolupráce
Zde dochází k finalizaci nabídky do konečné podoby a její prezentaci. Následně se domluvíme na podmínkách spolupráce a doladíme právní náležitosti. Po podpisu smlouvy se z nás stávají partneři.
Co by to bylo za partnera, kdyby nedbal na následnou kontrolu či představení výsledků. Od nás můžete očekávat pravidelné schůzky či reporty, na kterých se projednají výsledky marketingových i ostatních služeb.
Provádění kontrol a reporting

Jsme Avalon Marketing

Avalon Marketing je agentura poskytující komplexní marketingové služby, které jsou dostupné opravdu každému, kdo chce otevřít nové možnosti pro svoje podnikání a také jej zviditelnit. Zároveň věříme, že osobní přístup a servis stojí na počátku každé úspěšné spolupráce, z toho důvodu chceme své klienty nejen propagovat, ale také blíže poznat.
Zaujali jsme vás a chcete zjistit, co všechno pro vás můžeme udělat? Potom nás neváhejte kontaktovat, jsme vám neustále k dispozici.

Kontakty

Potřebujete s něčím pomoci, máte zájem o naše služby nebo se chcete jen na něco zeptat?
Napište nám email
Zavolejte nám