Avalon marketing - logo

Marketing a PR

K úspěšnému podnikání je potřeba získat co nejvýhodnější pozici v mediálním prostoru a být vidět. Ať už hovoříme o navázání přátelských vztahů s veřejností nebo monitorování nejnovějších trendů v marketingu. Postaráme se o to, abyste se ukázali v tom nejlepším světle.

Největší výhodou je být stále v centru pozornosti

Správa sociálních sítí

Příspěvky, příběhy, ankety nebo soutěže. Zkrátka vše, co podpoří vaši interakci se zákazníkem na sociálních sítích. Pečlivě připravíme mediální plán, na základě kterého se o správu vašich sociálních sítí postaráme.

PPC a marketingové kampaně

Navrhneme pro vás marketingovou konverzní, návštěvnostní či zobrazovací kampaň na míru. Postaráme se o vše od prvotního plánování až po úspěšné spuštění. Průběžná kontrola výsledků a čerpání rozpočtu je zde samozřejmostí.

Emailing

Emailový marketing je nedílnou součástí komunikace a budování vztahu se zákazníkem a stále také patří mezi nejefektivnějších marketigové metody. My se postaráme o to, aby žádná novinka z vašeho blogu či produktového listu nezůstala v newsletteru bez povšimnutí. Krom toho vám pomůžeme i s nastavením a následnou správou zvoleného e-mailingového nástroje.

Služby PR

Navázání vztahů se širokou veřejností, které přispívají k budování značky i pozitivnímu vnímání vaší identity. Právě na to se specializujeme v rámci oblasti PR. Pomůžeme vám se vším od napsání článku na blog až po vydání tiskové zprávy pro média.

Remarketing a retargeting

Zajistíme, aby se reklama na váš produkt či službu zobrazovala lidem, kteří v minulosti navštívili vaše webové stránky či eshop, ale z nějakého důvodu neprovedli žádnou akci nebo si nic nekoupili.

Obsahový marketing

Kvalitní texty jsou základem úspěchu. Napíšeme vám zajímavý článek pro váš blog či natextujeme váš web tak, aby odpovídal aktuálním trendům a hledanosti na internetu. Samozřejmostí je u nás i poutavý titulek pro vaše kampaně či zajímavý claim pro vaši značku.

Audity a opravy kampaní

Připravíme pro vás autentický audit pro marketingovou kampaň do vaší firmy. Odhalíme slabé stránky kampaně a doporučíme postupy, jak dosáhnout 100% efektivnosti pro získání zákazníků za co nejméně peněz.

Marketingové poradenství a školení

Chcete prohlédnout do marketingové oblasti a pochopit, jak to funguje? Poradíme vám, jak posunout zajímavý nápad z roviny teorie do praxe. Připravíme pro vás semináře, díky kterým proniknete do oblasti marketingu a pochopíte základy.

Poznejte naši nabídku

Marketingové služby jsou komplexním procesem, při kterém je třeba vše dobře naplánovat, aby vše mělo co největší účinnost, ale přitom aby to nestálo moc. Naší velkou výhodou je, že máme schopné tým, který pokrývá oblasti marketingu, web designu či projektového managementu.
Strategie a Analýzy
Každý cíl vyžaduje zvolit si správnou důkladně promyšlenou strategii založenou na reálných datech. Tyto náležitosti jsou základem každého úspěšného projektu. Rádi vám tuto strategii navrhneme.
Zjistěte více o strategii a analýzách
Schopnost tvořit jedinečné věci a možnost předat do výsledné práce část sebe sama. Věříme, že každý z nás může vložit své jedinečné cítění do vašeho projektu.
Zjistěte více o grafice a videu
Grafika a Video
Weby a Eshopy
Právě jejich využití může mnohonásobně zvýšit kvalitu poskytovaných služeb. Proto máme přehled o jejich vývoji a nejnovějších technologických vychytávkách.
Zjistěte více o webech a eshopech
K úspěšnému podnikání je potřeba získat co nejvýhodnější pozici v mediálním prostoru. Postaráme se o to, aby vám nic neuniklo a zároveň jste byli vidět.
Právě se nacházíte v této sekci
Marketing a PR

Sdílíme své know-how

Inspirujte se a učte se od našich expertů. Čtěte náš blog! Máte jedinečnou možnost dozvědět se něco nového a užitečného pro vaše podnikání.

Jsme Avalon Marketing

Avalon Marketing je agentura poskytující komplexní marketingové služby, které jsou dostupné opravdu každému, kdo chce otevřít nové možnosti pro svoje podnikání a také jej zviditelnit. Zároveň věříme, že osobní přístup a servis stojí na počátku každé úspěšné spolupráce, z toho důvodu chceme své klienty nejen propagovat, ale také blíže poznat.
Zaujali jsme vás a chcete zjistit, co všechno pro vás můžeme udělat? Potom nás neváhejte kontaktovat, jsme vám neustále k dispozici.

Kontakty

Potřebujete s něčím pomoci, máte zájem o naše služby nebo se chcete jen na něco zeptat?
Napište nám email
Zavolejte nám