Avalon marketing - logo

Strategie a Analýzy

Pro dosažení stanovených cílů je nezbytné zvolit správnou strategii. Jde o dlouhodobý a důkladně promyšlený plán činnosti, který stojí v pozadí každého úspěšného projektu a zakládá se na reálných datech získaných pomocí analýz. Vysvětlíme vám, co musí správná strategie obsahovat a následně ji pro vás rádi navrhneme.

Správný a realistický plán je základem úspěchu

Marketingová strategie

Přemýšlíte, jak zaujmout zákazníky či klienty? Nevíte si rady a potřebujete pomoct? Bez propracované marketingové strategie, jasně daného realistického rozpočtu a komplexní analýzy trhu to ale nepůjde. Ozvěte se nám, rádi to pro vás vše připravíme přímo na míru. Padnete tak do oka nejen vašemu cílovému publiku.

Webová analytika

Pomůžeme vám s implementací i následnou stálou obsluhou analytických nástrojů, měřících kódů či jiných webových aplikací, za pomocí kterých získáte statistická data o návštěvnících vašeho webu.

Audit kampaní

Je kampaň, kterou jste dlouhé týdny tak pečlivě plánovali, úspěšná? Dáme vám odpověď. Postaráme se i o monitoring aktuálního stavu kampaní na sociálních sítích či dalších platformách digitální komunikace.

Obsahový a komunikační plán

Komunikace je základ a my jsme si toho vědomi. Proto pro vás vytvoříme účinný obsahový a komunikační plán, v rámci kterého určíme vhodné komunikační platformy, příslušný styl a formu komunikace či vyhovující datum a čas publikování. To vše spojíme již připravenou příslušnou kreativou.

Marketingový výzkum

Pro úspěšné podnikání je nutné porozumět požadavkům trhu. Nashromáždíme a vyhodnotíme pro vás potřebné informace. Ty následně poslouží při tvorbě marketingové kampaně.

SEO Analýza

Chceme, aby vaše firma byla vidět a dozvědělo se o ní co nejvíc lidí. Proto se zaměříme na vše od analýzy klíčových slov, tvorby anchor textů, odkazového profilu až po detailní zacílení na obsahový marketing. Díky této optimalizaci zvýšíme vaší stránce či e-shopu viditelnost a návštěvnost, což vede k výraznému snížení nákladů na marketing.

Poznejte naši nabídku

Marketingové služby jsou komplexním procesem, při kterém je třeba vše dobře naplánovat, aby vše mělo co největší účinnost, ale přitom aby to nestálo moc. Naší velkou výhodou je, že máme schopné tým, který pokrývá oblasti marketingu, web designu či projektového managementu.
Strategie a Analýzy
Každý cíl vyžaduje zvolit si správnou důkladně promyšlenou strategii založenou na reálných datech. Tyto náležitosti jsou základem každého úspěšného projektu. Rádi vám tuto strategii navrhneme.
Právě se nacházíte v této sekci
Schopnost tvořit jedinečné věci a možnost předat do výsledné práce část sebe sama. Věříme, že každý z nás může vložit své jedinečné cítění do vašeho projektu.
Zjistěte více o grafice a videu
Grafika a Video
Weby a Eshopy
Právě jejich využití může mnohonásobně zvýšit kvalitu poskytovaných služeb. Proto máme přehled o jejich vývoji a nejnovějších technologických vychytávkách.
Zjistěte více o webech a eshopech
K úspěšnému podnikání je potřeba získat co nejvýhodnější pozici v mediálním prostoru. Postaráme se o to, aby vám nic neuniklo a zároveň jste byli vidět.
Zjistěte více o marketingu a PR
Marketing a PR

Sdílíme své know-how

Inspirujte se a učte se od našich expertů. Čtěte náš blog! Máte jedinečnou možnost dozvědět se něco nového a užitečného pro vaše podnikání.

Jsme Avalon Marketing

Avalon Marketing je agentura poskytující komplexní marketingové služby, které jsou dostupné opravdu každému, kdo chce otevřít nové možnosti pro svoje podnikání a také jej zviditelnit. Zároveň věříme, že osobní přístup a servis stojí na počátku každé úspěšné spolupráce, z toho důvodu chceme své klienty nejen propagovat, ale také blíže poznat.
Zaujali jsme vás a chcete zjistit, co všechno pro vás můžeme udělat? Potom nás neváhejte kontaktovat, jsme vám neustále k dispozici.

Kontakty

Potřebujete s něčím pomoci, máte zájem o naše služby nebo se chcete jen na něco zeptat?
Napište nám email
Zavolejte nám