Avalon marketing - logo
Nezávazná poptávka

Strategie

Schopnost tvořit jedinečné věci. Touha lišit se a otisknout do výsledného produktu kus sebe. To nás baví. Věříme totiž, že každý z nás má co předat. A rádi to předáme právě vaší firmě.

Správný plán je základem úspěchu

 • Marketingový koncept a plán firmy

  Marketingový koncept a plán firmy

  Jednoduše řečeno obchodní filozofie společnosti. Vypracujeme pro vás marketingový koncept, díky kterému poznáte a především naplníte potřeby a požadavky vašich zákazníků, a to efektivněji a levněji než konkurence.

  Marketingová strategie

  Marketingová strategie

  Zaujmout zákazníky a média. Jen tak lze budovat úspěšnou firmu. Bez propracované marketingové strategie, jasně daného realistického rozpočtu a komplexní analýzy trhu to ale nepůjde. Proto ji pro vás na míru vytvoříme.

  Marketingové poradenství a školení

  Marketingové poradenství a školení

  Poradíme vám, jak posunout zajímavý nápad z roviny teorie do praxe. Připravíme pro vás semináře, díky kterým proniknete do oblasti marketingu.

  Budování značky

  Budování značky

  Odlišit se, navázat vztahy se zákazníky a zvýšit povědomí o značce. To je jen malá součást procesu jejího budování, se kterým vám pomůžeme.
 • PPC (Marketingové a reklamní kampaně)

  PPC (Marketingové a reklamní kampaně)

  Navrhneme pro vás marketingovou konverzní, návštěvnostní, či zobrazovací kampaň na míru. Postaráme se o vše od prvotního plánování až po úspěšnou realizaci.

  Remarketing a Retargeting

  Remarketing a Retargeting

  Zajistíme, aby se reklama na váš produkt či službu dostala k lidem, kteří v minulosti navštívili webové stránky firmy, ale z nějakého důvodu si nic nekoupili. Případně opětovně zacílíme kampaň, abychom dosáhli ještě lepších výsledků.

  Rebranding

  Rebranding

  Pomůžeme vám s vytvořením nové identity značky. Záleží jen na vás, jestli půjde o drobné změny, jako je vylepšení loga nebo třeba o kompletní změnu vizuálního stylu.

  Digitální marketing

  Digitální marketing

  PPC marketing, SEO marketing, Social media marketing a mnohé další. Chcete se soustředit výhradně na zdokonalování vašeho produktu či služby a marketing přenechat jiným? Od toho jsme tu my! Zajistíme pro vás veškeré služby online marketingu.
 • Offline marketing

  Offline marketing

  Reklama v novinách i na billboardech, zajištění místa na veletrzích a desítky dalších možností, jak zasáhnout cílovou skupinu. O to všechno se postaráme za vás.

  Marketingový výzkum

  Marketingový výzkum

  Pro úspěšné podnikání je nutné porozumět požadavkům trhu. Nashromáždíme a vyhodnotíme pro vás potřebné informace. Ty následně poslouží při tvorbě marketingové kampaně.

  Dotační poradenství a fundraising

  Dotační poradenství a fundraising

  Nalézt vhodné dotační tituly chce mnohdy čas i pevné nervy. Umíme v tom chodit, proto pro vás vyhledáme dotační možnosti na regionální, krajské, státní či evropské úrovni. Stejně tak pro vás vypracujeme fundraisingový plán.

  Právní poradenství

  Právní poradenství

  Jste kreativní v oblasti rozvíjení vlastního produktu či služby, ale nevyznáte se v právních pojmech? Nechte to na nás. Pomůžeme vám s právní problematikou v interních i externích záležitostech spojených s podnikáním.

Poznejte naši nabídku

Marketingové služby jsou komplexním procesem, při kterém je třeba vše dobře naplánovat, aby vše mělo co největší účinnost, ale přitom aby to nestálo moc. Naší velkou výhodou je, že máme schopné tým, který pokrývá oblasti marketingu, web designu či projektového managementu.
Strategie
Vše začíná u strategie. Při její tvorbě dá náš tým hlavy dohromady a zamyslí se nad tím, jaký postup bude v daném případě nejvhodnější.
Právě se nacházíte v této sekci
Následuje kreativní proces, díky kterému dostane sdělení potřebnou jedinečnost a odlišnost. Právě ty jsou cestou k získání konkurenční výhody.
Zjistěte více o kreativitě
Kreativita
Technologie
Dalším krokem je uvažování o možnosti využití jednotlivých technologií, které máme k dispozici.
Zjistěte více o technologiích
Posledním a mnohdy nejdůležitějším dílkem skládačky je určení média a konkrétního času, ve kterém se bude příslušný obsah objevovat.
Zjistěte více o médiích
Média

Sdílíme své know-how

Inspirujte se a učte se od našich expertů. Čtěte náš blog! Máte jedinečnou možnost dozvědět se něco nového a užitečného pro vaše podnikání.

Jsme Avalon Marketing

Avalon Marketing je agentura poskytující komplexní marketingové služby, které jsou dostupné opravdu každému, kdo chce otevřít nové možnosti pro svoje podnikání a také jej zviditelnit. Zároveň věříme, že osobní přístup a servis stojí na počátku každé úspěšné spolupráce, z toho důvodu chceme své klienty nejen propagovat, ale také blíže poznat.
Zaujali jsme vás a chcete zjistit, co všechno pro vás můžeme udělat? Potom nás neváhejte kontaktovat, jsme vám neustále k dispozici.

Mohlo by vás zajímat

Kontakty

Potřebujete s něčím pomoci, máte zájem o naše služby nebo se chcete jen na něco zeptat?
Napište nám email
Napište nám email