Avalon marketing - logo
Nezávazná poptávka

Kreativita

Schopnost tvořit jedinečné věci. Touha lišit se a otisknout do výsledného produktu kus sebe. To nás baví. Věříme totiž, že každý z nás má co předat. A rádi to předáme právě vaší firmě.

Dobré nápady se počítají

 • Koncept rozvoje firmy

  Koncept rozvoje firmy

  Připravíme pro vás plán expanze, ve kterém zohledníme krátkodobé i dlouhodobé cíle firmy a nasměrujeme vás k novým příležitostem na trhu.

  Logo

  Logo

  Jeden z klíčových prvků propagace. Mělo by být jednoduché, ale přitom jedinečné a lehce zapamatovatelné. Vytvoříme pro vás grafický návrh loga s přihlédnutím k těmto základním pravidlům.

  Podniková či firemní identita

  Podniková či firemní identita

  Obraz toho, jak vaše firma působí na vnější okolí. Pomůžeme vám s jejím vybudováním nebo přetvořením v případě, že už je značka zažitá a současný stav neodpovídá vašim představám.

  Produktové obaly a štítky

  Produktové obaly a štítky

  Souhlasíme s tvrzením, že obal prodává. Proto pro vás navrhneme na první pohled poutavé obaly a štítky k produktům a zajistíme jejich následnou výrobu.
 • Motivy na merchandising

  Motivy na merchandising

  Trička, nášivky nebo třeba placky s logem firmy. Zpracujeme grafický návrh motivů vámi požadovaných předmětů a následně zajistíme jejich výrobu.

  Podklady pro video (Preprodukce)

  Podklady pro video (Preprodukce)

  Máte v plánu natočit video pro vaši firmu ale nevíte si rady? Přenechte to na nás! Po konzultaci pro vás připravíme scénář nebo zhotovíme kompletní storyboardy pro váš video projekt. Video tak bude po textově i obsahové stránce perfektně připravené.

  Natáčení videa (Produkce)

  Natáčení videa (Produkce)

  Potřebujete záběry jednotlivých produktů či třeba videopříběh o vybudování vaší firmy? Přijedeme za vámi a po společné konzultaci natočíme všechny záběry potřebné k vytvoření takového videa, které dokáže naprosto splnit veškerá vaše očekávání.

  Úprava a střih videa (Postprodukce)

  Úprava a střih videa (Postprodukce)

  Aby bylo video úspěšné a dokázalo zaujmout, musí být správně a uživatelsky přívětivě sestříhané. Přenechte střih videa na nás. My jej profesionálně upravíme a poskytneme vám zpětnou vazbu ke sdělení, které by v sobě mělo video ukrývat.
 • Focení

  Focení

  Připravíme pro vás profesionálně pořízené snímky vašeho produktu, podstaty vašich služeb či prostředí vaší firmy. Přijedeme až za vámi, vše prokonzultujeme a následně zrealizujeme. Nemusíte se už o nic starat, ani si pořizovat drahé vybavení. My vše obstaráme a zajistíme.

  Webová grafika a ilustrace

  Webová grafika a ilustrace

  Máte informace, které chcete jednoduše sdělit klientům či partnerům, ale nevíte jak na to? Nechte to na nás. Vytvoříme pro vás přehledné grafiky, kreativy a ilustrace, které využijete v reklamních příspěvcích, e-mailovém newsletteru či na webu.

  Tisková grafika

  Tisková grafika

  Navrhneme pro vás design nejrůznějších tiskovin, jako jsou například knihy, brožury či časopisy. Máme v malíčku vše od vhodného rozložení stran až po grafické prvky. Jednoduše je pak jen stačí předat do výroby v tiskárně, a to vám také můžeme zajistit.

  Video titulky

  Video titulky

  Máte již natočené video a potřebujete pomoci s post editací a vytvořením titulků? Připravíme pro vás přesně sedící titulky do vašeho videa. Titulky vám zhotovíme v českém i anglickém jazyce.

Poznejte naši nabídku

Marketingové služby jsou komplexním procesem, při kterém je třeba vše dobře naplánovat, aby vše mělo co největší účinnost, ale přitom aby to nestálo moc. Naší velkou výhodou je, že máme schopné tým, který pokrývá oblasti marketingu, web designu či projektového managementu.
Strategie
Vše začíná u strategie. Při její tvorbě dá náš tým hlavy dohromady a zamyslí se nad tím, jaký postup bude v daném případě nejvhodnější.
Zjistěte více o strategii
Následuje kreativní proces, díky kterému dostane sdělení potřebnou jedinečnost a odlišnost. Právě ty jsou cestou k získání konkurenční výhody.
Právě se nacházíte v této sekci
Kreativita
Technologie
Dalším krokem je uvažování o možnosti využití jednotlivých technologií, které máme k dispozici.
Zjistěte více o technologiích
Posledním a mnohdy nejdůležitějším dílkem skládačky je určení média a konkrétního času, ve kterém se bude příslušný obsah objevovat.
Zjistěte více o médiích
Média

Sdílíme své know-how

Inspirujte se a učte se od našich expertů. Čtěte náš blog! Máte jedinečnou možnost dozvědět se něco nového a užitečného pro vaše podnikání.

Jsme Avalon Marketing

Avalon Marketing je agentura poskytující komplexní marketingové služby, které jsou dostupné opravdu každému, kdo chce otevřít nové možnosti pro svoje podnikání a také jej zviditelnit. Zároveň věříme, že osobní přístup a servis stojí na počátku každé úspěšné spolupráce, z toho důvodu chceme své klienty nejen propagovat, ale také blíže poznat.
Zaujali jsme vás a chcete zjistit, co všechno pro vás můžeme udělat? Potom nás neváhejte kontaktovat, jsme vám neustále k dispozici.

Mohlo by vás zajímat

Kontakty

Potřebujete s něčím pomoci, máte zájem o naše služby nebo se chcete jen na něco zeptat?
Napište nám email
Zavolejte nám