Avalon marketing - logo
Nezávazná poptávka

Kreativita

Schopnost tvořit jedinečné věci. Touha lišit se a otisknout do výsledného produktu kus sebe. To nás baví. Věříme totiž, že každý z nás má co předat. A rádi to předáme právě vaší firmě.

Dobré nápady se počítají

 • Koncept rozvoje firmy

  Koncept rozvoje firmy

  Připravíme pro vás plán expanze, ve kterém zohledníme krátkodobé i dlouhodobé cíle firmy a nasměrujeme vás k novým příležitostem na trhu.

  Logo

  Logo

  Jeden z klíčových prvků propagace. Mělo by být jednoduché, ale přitom jedinečné a lehce zapamatovatelné. Vytvoříme pro vás grafický návrh loga s přihlédnutím k těmto základním pravidlům.

  Podniková či firemní identita

  Podniková či firemní identita

  Obraz toho, jak vaše firma působí na vnější okolí. Pomůžeme vám s jejím vybudováním nebo přetvořením v případě, že už je značka zažitá a současný stav neodpovídá vašim představám.

  Produktové obaly a štítky

  Produktové obaly a štítky

  Souhlasíme s tvrzením, že obal prodává. Proto pro vás navrhneme na první pohled poutavé obaly a štítky k produktům a zajistíme jejich následnou výrobu.
 • Motivy na oblečení a zboží

  Motivy na oblečení a zboží

  Trička, nášivky nebo třeba placky s logem firmy. Zpracujeme grafický návrh motivů vámi požadovaných předmětů a následně zajistíme jejich výrobu.

  Statický a dynamický design příspěvků

  Statický a dynamický design příspěvků

  Animace, obrázky nebo třeba GIFy, které se staly oblíbenou součástí komunikace na sociálních sítích. To všechno pro vás vytvoříme s kreativitou námi vlastní.

  Fotografie, videa a zvukové stopy

  Fotografie, videa a zvukové stopy

  Snímky jednotlivých produktů nebo třeba videopříběh o vybudování vaší firmy. Zvládneme vše od návrhu až po realizaci, postprodukci a finální zveřejnění.

  Grafika a ilustrace

  Grafika a ilustrace

  Máte informace, které chcete jednoduše sdělit klientům nebo partnerům, ale nevíte jak na to? Nechte to na nás. Vytvoříme pro vás přehledné grafiky, kreativy a ilustrace, které využijete v reklamních brožurách, interních podkladech i na firemním webu.
 • Knihy, brožury a časopisy

  Knihy, brožury a časopisy

  Navrhneme pro vás design nejrůznějších tiskovin. Máme v malíčku vše od vhodného rozložení stran až po grafické prvky.

Poznejte naši nabídku

Marketingové služby jsou komplexním procesem, při kterém je třeba vše dobře naplánovat, aby vše mělo co největší účinnost, ale přitom aby to nestálo moc. Naší velkou výhodou je, že máme schopné tým, který pokrývá oblasti marketingu, web designu či projektového managementu.
Strategie
Vše začíná u strategie. Při její tvorbě dá náš tým hlavy dohromady a zamyslí se nad tím, jaký postup bude v daném případě nejvhodnější.
Zjistěte více o strategii
Následuje kreativní proces, díky kterému dostane sdělení potřebnou jedinečnost a odlišnost. Právě ty jsou cestou k získání konkurenční výhody.
Právě se nacházíte v této sekci
Kreativita
Technologie
Dalším krokem je uvažování o možnosti využití jednotlivých technologií, které máme k dispozici.
Zjistěte více o technologiích
Posledním a mnohdy nejdůležitějším dílkem skládačky je určení média a konkrétního času, ve kterém se bude příslušný obsah objevovat.
Zjistěte více o médiích
Média

Sdílíme své know-how

Inspirujte se a učte se od našich expertů. Čtěte náš blog! Máte jedinečnou možnost dozvědět se něco nového a užitečného pro vaše podnikání.

Jsme Avalon Marketing

Avalon Marketing je agentura poskytující komplexní marketingové služby, které jsou dostupné opravdu každému, kdo chce otevřít nové možnosti pro svoje podnikání a také jej zviditelnit. Zároveň věříme, že osobní přístup a servis stojí na počátku každé úspěšné spolupráce, z toho důvodu chceme své klienty nejen propagovat, ale také blíže poznat.
Zaujali jsme vás a chcete zjistit, co všechno pro vás můžeme udělat? Potom nás neváhejte kontaktovat, jsme vám neustále k dispozici.

Mohlo by vás zajímat

Kontakty

Potřebujete s něčím pomoci, máte zájem o naše služby nebo se chcete jen na něco zeptat?
Napište nám email
Napište nám email