Avalon marketing - logo
Nezávazná poptávka

Média

K úspěšnému podnikání je potřeba získat co nejvýhodnější pozici v mediálním prostoru. Ať už hovoříme o navázání přátelských vztahů s velkými mediálními hráči nebo monitoringu nejnovějších trendů. Postaráme se o to, aby vám nic neuniklo a zároveň jste byli vidět.

To hlavní je být stále na očích

 • E-mailing

  E-mailing

  E-mailový marketing je nedílnou součástí komunikace a budování vztahu se zákazníkem. Pomůžeme vám s nastavením a optimalizací zvoleného e-mailingového systému.

  Mediální prostor

  Mediální prostor

  Zajistíme vám prostor, který osloví vaši cílovou skupinu a vyjednáme co nejvýhodnější podmínky. Ať už jde o inzeráty v novinách či časopisech, reklamní spot v rozhlasovém vysílání nebo billboard u frekventované zastávky MHD.

  Eventový management

  Eventový management

  Chcete svůj produkt či službu prezentovat na veletrhu, ale nemáte čas jednat s jeho organizátory? Nechte to na nás. Zajistíme pro vás nejvhodnější akci i místo na ní. Postaráme se o vše od naplánování až po samotnou realizaci.

  PR služby

  PR služby

  Navázání vztahů se širokou veřejností, které přispívají k budování značky i firemní identity. Právě na to se specializujeme v rámci oblasti PR. Pomůžeme vám se vším od napsání článku na blog až po vydání tiskové zprávy pro média.
 • Obsahová strategie a komunikační plán

  Obsahová strategie a komunikační plán

  Komunikace je základ a my jsme si toho vědomi. Proto pro vás vytvoříme účinnou obsahovou strategii a mediální (komunikační) plán, v rámci kterého určíme vhodné strategie a formy mediální komunikace.

  Sociální sítě a internetová média

  Sociální sítě a internetová média

  Příspěvky, příběhy, ankety nebo soutěže. Zkrátka vše, co podpoří vaši interakci se zákazníkem na sociálních sítích. Pečlivě připravíme mediální plán, na základě kterého se o správu vašich sociálních sítí postaráme.

  Audity a opravy kampaní

  Audity a opravy kampaní

  Připravíme pro vás autentický audit pro marketingovou kampaň do vaší firmy. Odhalíme slabé stránky kampaně a doporučíme postupy, jak dosáhnout 100% efektivnosti pro získání zákazníků za co nejméně peněz.

  Monitorování, reporting a analýzy

  Monitorování, reporting a analýzy

  Je kampaň, kterou jste dlouhé týdny tak pečlivě plánovali, úspěšná? Dáme vám odpověď. Postaráme se i o monitoring aktuálního stavu kampaní na sociálních sítích či dalších platformách digitální komunikace.

Poznejte naši nabídku

Marketingové služby jsou komplexním procesem, při kterém je třeba vše dobře naplánovat, aby vše mělo co největší účinnost, ale přitom aby to nestálo moc. Naší velkou výhodou je, že máme schopné tým, který pokrývá oblasti marketingu, web designu či projektového managementu.
Strategie
Vše začíná u strategie. Při její tvorbě dá náš tým hlavy dohromady a zamyslí se nad tím, jaký postup bude v daném případě nejvhodnější.
Zjistěte více o strategii
Následuje kreativní proces, díky kterému dostane sdělení potřebnou jedinečnost a odlišnost. Právě ty jsou cestou k získání konkurenční výhody.
Zjistěte více o kreativitě
Kreativita
Technologie
Dalším krokem je uvažování o možnosti využití jednotlivých technologií, které máme k dispozici.
Zjistěte více o technologiích
Posledním a mnohdy nejdůležitějším dílkem skládačky je určení média a konkrétního času, ve kterém se bude příslušný obsah objevovat.
Právě se nacházíte v této sekci
Média

Sdílíme své know-how

Inspirujte se a učte se od našich expertů. Čtěte náš blog! Máte jedinečnou možnost dozvědět se něco nového a užitečného pro vaše podnikání.

Jsme Avalon Marketing

Avalon Marketing je agentura poskytující komplexní marketingové služby, které jsou dostupné opravdu každému, kdo chce otevřít nové možnosti pro svoje podnikání a také jej zviditelnit. Zároveň věříme, že osobní přístup a servis stojí na počátku každé úspěšné spolupráce, z toho důvodu chceme své klienty nejen propagovat, ale také blíže poznat.
Zaujali jsme vás a chcete zjistit, co všechno pro vás můžeme udělat? Potom nás neváhejte kontaktovat, jsme vám neustále k dispozici.

Mohlo by vás zajímat

Kontakty

Potřebujete s něčím pomoci, máte zájem o naše služby nebo se chcete jen na něco zeptat?
Napište nám email
Zavolejte nám