Avalon marketing - logo
Nezávazná poptávka

Technologie

Jsou nedílnou součástí dnešního světa. A tedy i světa podnikání. Právě využití moderních technologií může mnohonásobně zvýšit kvalitu poskytovaných služeb. Proto neustále sledujeme jejich vývoj a máme přehled o nejnovějších technologických vychytávkách.

Být v obraze se dnes to nejcennější

 • Webové stránky

  Webové stránky

  Přehledné webové stránky jsou základem úspěšného podnikání. Vytvoříme pro vás web na míru, který můžete jednoduše samostatně ovládat z administrativního rozhraní. Webové stránky fungují na platformě Wordpress, kterou využívá více jak 60 % všech webů po celém světě. Při tvorbě provedeme webovou analýzu klíčových slov, následně vytvoříme designový návrh webu včetně Wireframů, zhotovíme web a doplníme všechny SEO náležitosti tak, aby se vaše stránky co možná nejlépe zaindexovaly.

  Správa webových stránek

  Správa webových stránek

  Pohlídáme aktuálnost informací, přineseme novinky a zařadíme fotky či videa. Zkrátka se postaráme o to, aby váš zákazník dostal všechny nezbytné informace a k nim něco navíc. Mimo jiné pohlídáme i aktualizace vašeho webu, které slouží k tomu, aby byl moderní a neustále splňoval i ty nejpřísnější soudobé designové trendy.
 • E-commerce řešení

  E-commerce řešení

  Máte svůj unikátní výrobek nebo službu a přemýšlíte, jak je zprostředkovat svým zákazníkům? Vytvoříme pro vás e-commerce řešení na míru, který budete moci sami a snadno ovládat z administrativního rozhraní. Pomůžeme vám se vzhledem eshopu a jeho optimálním rozvržením. Eshop tak bude pro zákazníka pochopitelný a přehledný. Zásady SEO, které vedou k snadnému dohledávání, jsou zde samozřejmostí a mají za následek to, že váš obchod bude ziskový i bez neustálého utrácení za potřeby reklamy.

  Audity a opravy webových stránek

  Audity a opravy webových stránek

  Základem úspěšných prodejů je skvěle fungující webová stránka. Připravíme pro vás kompletní analýzu webu. Ta povede k odhalení všech nefunkčních technických prvků, zbytečných skriptů, chybných SEO náležitostí či jiných vizuálních problémů, které následně opravíme. Váš web tak bude aktualizovaný a nastavený tak, aby byl pro zákazníka nejen co možná nejpřívětivější, ale hlavně aby také správně a rychle fungoval. Návštěvníci přestanou váš web ihned opouštět, což povede k zvýšené míře jejich zapojení.
 • Mobilní a desktopové aplikace

  Mobilní a desktopové aplikace

  Chcete své služby posunout o level výš a využít moderní technologie naplno? Rádi vás zasvětíme do vývoje mobilních aplikací a jednu takovou pro vás navrhneme.

  SEO (Optimalizace pro vyhledávače) 

  SEO (Optimalizace pro vyhledávače)

  Chceme, aby vaše firma byla vidět a dozvědělo se o ní co nejvíc lidí. Proto se zaměříme na vše od analýzy klíčových slov, tvorby anchor textů, odkazového profilu až po detailní zacílení na obsahový marketing.

  Systémy pro správu obsahu

  Systémy pro správu obsahu

  Pomůžeme vám s implementací systémů, které usnadňují správu obsahu na sociálních sítích. Nastavíme služby typu Iconosquare, Zoomsphere či Heropost.

  Webová analytika a instalace

  Webová analytika a instalace

  Postaráme se o komplexní nastavení vašich IT systémů. Stejně tak vám pomůžeme s implementací či obsluhou analytických nástrojů, měřících kódů či jiných webových aplikací, za pomocí kterých získáte statistická data o uživatelích vašeho webu.

Poznejte naši nabídku

Marketingové služby jsou komplexním procesem, při kterém je třeba vše dobře naplánovat, aby vše mělo co největší účinnost, ale přitom aby to nestálo moc. Naší velkou výhodou je, že máme schopné tým, který pokrývá oblasti marketingu, web designu či projektového managementu.
Strategie
Vše začíná u strategie. Při její tvorbě dá náš tým hlavy dohromady a zamyslí se nad tím, jaký postup bude v daném případě nejvhodnější.
Zjistěte více o strategii
Následuje kreativní proces, díky kterému dostane sdělení potřebnou jedinečnost a odlišnost. Právě ty jsou cestou k získání konkurenční výhody.
Zjistěte více o kreativitě
Kreativita
Technologie
Dalším krokem je uvažování o možnosti využití jednotlivých technologií, které máme k dispozici.
Právě se nacházíte v této sekci
Posledním a mnohdy nejdůležitějším dílkem skládačky je určení média a konkrétního času, ve kterém se bude příslušný obsah objevovat.
Zjistěte více o médiích
Média

Sdílíme své know-how

Inspirujte se a učte se od našich expertů. Čtěte náš blog! Máte jedinečnou možnost dozvědět se něco nového a užitečného pro vaše podnikání.

Jsme Avalon Marketing

Avalon Marketing je agentura poskytující komplexní marketingové služby, které jsou dostupné opravdu každému, kdo chce otevřít nové možnosti pro svoje podnikání a také jej zviditelnit. Zároveň věříme, že osobní přístup a servis stojí na počátku každé úspěšné spolupráce, z toho důvodu chceme své klienty nejen propagovat, ale také blíže poznat.
Zaujali jsme vás a chcete zjistit, co všechno pro vás můžeme udělat? Potom nás neváhejte kontaktovat, jsme vám neustále k dispozici.

Mohlo by vás zajímat

Kontakty

Potřebujete s něčím pomoci, máte zájem o naše služby nebo se chcete jen na něco zeptat?
Napište nám email
Zavolejte nám